שירים למצגת לבר מצווה ובת מצווה

אין ספק שאין מזכרת יותר טובה מתמונות או סרטונים של האנשים החשובים בחיינו בליווי מוזיקה מרגשת או שיר אישי שהוקלט במיוחד עבור האירוע באולפן הקלטות מקצועי.

מצגת לאירוע בר מצווה ובת מצווה

לאיזה אירועים מפיקים מצגות?

המצגות בחיינו מלוות אירועים רבים ואם חשבתם על מתנה מקורית, אז אין ספק שהגעתם למקום הנכון! כיום, אנשים רבים מכינים מצגת לאירוע בר מצווה, מצגת לאירוע בת מצווה ומצגת ליום הולדת. רבים מהאנשים היום, מוותרים אפילו על קליפ לאירוע ובוחרים דווקא במצגת תמונות מדליקה. 

השלבים בהכנת מצגת לבר מצווה ובת מצווה בשלב הראשון, אתם מגיעים אלינו לאולפן ההקלטות ומעלים את דרישותיכם, בכדי שנוכל להכין עבורכם את המצגת בדיוק כמו שחלמתם עליה, לאחר מכן, יש לבחור שיר למצגת וכאן יש 2 אופציות:

 

 

שיר מקורי למצגת

בוחרים שיר שאוהבים ויכולים להקליט אותו באולפן ההקלטות שלנו ושיר זה יתנגן כאשר המצגת תרוץ ברקע. מצגת זו פופולארית בעיקר באירועי בת מצווה ובר מצווה והיא מוקרנת כאשר האורחים מתיישבים למנה הראשונה. אל דאגה!

ידוע לנו שרוב האנשים אינם נולדו עם כשרון מוזיקלי ובשביל זה אנו כאן. את השיר נקליט באולפן הקלטות מקצועי בליווי טכנאי סאונד מוסמך אשר ידאג להנחות אותנו, להקליט אותנו ובסופו של דבר גם לתקן עבורנו את כל הזיופים ממש כמו קסם!

קאבר

באופציה הזו, אנו נבחר שיר שקשור לאירוע עצמו, לדוגמא: אם אנחנו הולכים להקרין את המצגת באירוע של חתן בר מצווה, נוכל לשלב את השיר “מודה אני” ואם אנחנו הולכים לתת את המצגת במתנה ליום נישואין לאישה שאנו אוהבים, אנו נשלב את השיר “האישה של חיי”.

שימו לב, אם בחרתם את האופציה הראשונה, יש להיערך מספיק זמן מראש כדי שתוכלו להגיע לאולפן ולהקליט את השיר הרצוי.

 לאחר שבחרנו את אחת מבין שתי האופציות, הגיע השלב של בחירת התמונות למצגת. 

כמות התמונות שנרצה לשלב במצגת יקבע את אורך המצגת ולעיתים גם את מחירה, ככל שהמצגת יותר ארוכה, לעורך יש יותר השקעה של זמן ולכן המחיר יהיה בהתאם. 

מקובל היום לבחור עד כ 60 תמונות לטובת מצגת באורך של כ – 3 וחצי דקות. 

לאחר שבחרנו את התמונות, יש למספר את התמונות לפי הסדר הרצוי כדי שלעורך יהיה קל יותר להבין את הסדר הרצוי ישנם אנשים שמעדיפים שהתמונות ירוצו בסדר כרונולוגי וישנתם כאלה שלא מייחסים לכך חשיבות. 

כחלק מהמצגת לאירוע בת המצווה / בר המצווה, ניתן לשלב סרטוני וידאו שצולמו על ידכם בפלאפון או בכל אמצעי אחר ולשלבם כחלק מהמצגת ובכך המצגת תראה יותר עשירה.

לסיכום

באולפני ההקלטות “גוזלן מיקס” תוכלו ליצור גם שיר למצגת לאירועים וגם את המצגת עצמה והכל במחיר הזול בישראל!

צרו קשר

טלפון: 050-4444261
Email: djgozlan@gmail.com
כתובתינו: אחד העם 37 אשדוד
שעות פעילות: מים א-ה בין השעות 8:00-23:00 ימי שישי: 8:00 ועד לשעה לפני כניסת השבת