הפקת קליפ ליום הולדת - רק באולפני גוזלן מיקס

יום הולדת יש רק פעם בשנה- ואם מפספסים או לא חוגגים כמו שצריך יש לנו שנה נוספת לחכות בשביל לחגוג כמו שצריך…

 ואם אתם רוצים להפתיע מישהו ליום הולדת כדאי שתחשבו טוב טוב ותתכננו היטב כי אחרת תהיו צריכים לפצות כמו שצריך, ולחכות שנה בשביל להוכיח את עצמכם מחדש.

יום הולדת הוא יום מאוד מיוחד ומאוד משמעותי ורבים אוהבים לחגוג אותו בחגיגות גדולות, מתנות ואירועים למיניהם שנפרשים על כמה ימים- וזה ממש לא משנה בני כמה הם… 

וכשאתם חברים של מישהו כזה או משפחה של מישהו שאוהב ימי הולדת אז אתם צריכים גם להשקיע בכל יום הולדת וגם להפתיע ולחדש בכל שנה מחדש!

איך בוחרים רעיון?

למזלכם יש לא מעט רעיונות איך להפתיע ולרגש בימי הולדת והרשת מלאה ברעיונות והצעות לכל גיל ולכל אופי. אחת האטרקציות הפופולאריות ביותר הוא הפקת קליפ ליום הולדת.

אפשר להבין גם למה.

 

היום התיעוד של כל רגע ורגע בחיים הוא דבר רגיל ומקובל, אז על אחת כמה וכמה כאשר מדובר באירוע מרגש ומיוחד כמו יום הולדת.

 

קליפ במתנה לחתן או לכלת יום ההולדת הוא מתנה נהדרת ומרגשת, בעיקר כאשר מדובר ביום הולדת עם משמעות מיוחדת .

בימי הולדת עגולים למשל בני המשפחה תמיד מחפשים איך להפתיע ולרגש את ההורים ואת הסבים והסבתות וקליפ ליום הולדת זו בהחלט מתנה מפתיעה ומרגשת!

בין אם מדובר בנכדים בכל הגילאים שרים שירי יום הולדת לסבא ולסבתא- ביחד או לחוד, ובין אם זה כל המשפחה במחווה מרגשת- אין ספק שמי שמקבל את הקליפ יצפה בו שוב ושוב ושוב

איך תרגשו באמת בקליפ ליום הולדת?

  • בחרו שיר שמי שחוגג אוהב במיוחד, כזה שיעלה בו זכרונות טובים ויגרום לו לחייך.
  • לאחר מכן כתבו מילים מתאימות במקום המילים המקוריות של השיר, שזרו בתוך השיר חלקים מן העבר, מחיי היום יום, בדיחות פרטיות, שמות וכינויים.
  • בשלב הבא הדפיסו את המילים והתאמנו עליו ביחד עם הפלייבק של השיר בכדי לראות שהוא באמת מתאים ושכולם מצליחים לשיר אותו. זכרו שמדובר בקליפ משפחתי וממש לא צריך זמרים מקצועיים ולהתעצבן על הילדים אם הם צוחקים או מזייפים או קשה להם לשתף פעולה- זה כל היופי בקליפ יום הולדת שכזה.
  • לאחר שהתאמנתם ואתם יודעים את המילים ומוכנים להקלטה זה הזמן לחפש אולפן הקלטות מקצועי שיוכל להוריד עבורכם את הפלייבק באופן חוקי ולהפיק עבורכם את השיר שבחרתם כולל עיבוד, עריכה, הקלטה והגשת הקליפ הסופי כך שתוכלו להפתיע איתו ביום ההולדת.
 

כמו שכבר ציינו- יום הולדת יש רק פעם בשנה ואף יום הולדת לא חוזר על עצמו אז אל תפספסו את ההזדמנות לחגוג ולהפתיע כמו שצריך!