אולפן הקלטות

אייל גולן, שרית חדד, עומר אדם, שלמה ארצי ומשה פרץ בוחרים להקליט שירים וחייבים להקפיד על אולפני הקלטות מהשורה הראשונה.

אולפני הקלטות שמוגדרים כיום כטובים ביותר, הם:

אולפני קולות, שנמצאים באזור חולון וקיימים משנת 95 ואולפני דניאל עושים שימוש בציוד המתקדם ביותר בדיוק כמו שאנו באולפן ההקלטות גוזלן מיקס נותנים ומעניקים לזמרים מתחילים וחובבנים את ההזדמנות להגשים את החלום.

באולפני גוזלן מיקס, ניתן למצוא זמרים בתחילת דרכם כגון: צליל אלבז, לידור חלף, אלירן אמסלם, בן קירט ועוד רבים וטובים.

אולפן הקלטות באשדוד

מה ההבדלים בין כלל האולפנים

ניסיון חשוב מאוד לבחור אולפן הקלטות עם ניסיון רחב ובעיקר אם אנחנו זמרים חובבנים או פחות מנוסים, הסיבה היא פשוטה מאוד, אולפן הקלטות עם ניסיון ידע להנחות את הזמר בהגשת השיר וגם אולפן כזה ידע לתקן ולעצב את הסאונד שלנו יותר טוב מכל אולפן אחר – גם לפחות מנוסים שבינינו.

ציוד הקלטה ציוד ההקלטה חייב להיות מקצועי ביותר.

גם אם אתם האייל גולן הבא ותיכנסו לאולפן הקלטות עם ציוד לא מקצועי, הדבר ישפיע על התוצר הסופי והקהל לא יוכל ליהנות מיופי שבסאונד היוצא מגרונכם.

אווירה –  אולי לא תאמינו, אך האווירה היא גורם משפיע מאוד על התוצר הסופי בהקלטה.

כאשר אנו נכנסים לחדר ההקלטות, חשוב שנוכל להרגיש בו בנוח, ממש אווירה ביתית, חשוב גם שנרגיש טוב עם טכנאי המיקס כדי שנוכל לתת ביקורת ולכוון אותו לתוצאה שאנו היינו רוצים להגיע, אם האווירה לא טובה, קרוב לוודאי שגם התוצר יראה כזה

 

להקלטת שיר במחיר מדהים!

לסיכום!

העלינו כאן מספר טיפים שיעזרו לכם ויכוונו אתכם למקום שתרצו אליו להגיע ואם אתם מחפשים אולפן הקלטות במחיר זול ושעדיין אולפן ההקלטות יהיה מקצועי, אתם מוזמנים אלינו לאולפני גוזלן מיקס אשדוד, כאן תוכלו לקבל גם שירות מקצועי, עיבוד ממפיק מוזיקלי עם ניסיון של מעל 25 שנה, חדר אקוסטי באווירה ביתית וכל מה שנאמר כאן במקום אחד!

אולפן ההקלטות גוזלן מיקס - הבחירה שלי!