חמישה צעדים להקלטת שיר לאירוע בר מצווה | בת מצווה בלתי נשכח/ת

אז אתם עומדים לפני היום המרגש בחייכם, בחרתם כבר אולם אירועים גדול או שהחלטתם ללכת על סגנון אירועים קטן, בחרתם חליפה או שמלה לאירוע, כבר הכנתם את ההזמנות לאורחים וכל מה שנותר זה לתכנן את ה- show של הערב- הרגע המיוחד שלכם שבו אורות הזרקורים יופנו אליכם, העשן באוויר, האורחים על הרגליים, ה – Dj כבר מוכן והמיקרופון בידיים שלכם
וכאן אנחנו, אולפני גוזלן מיקס אשדוד רוצים לתת לכם טיפ לחמישה צעדים ראשונים להקלטת שיר מושלם!!

הקלטת שיר לבר מצווה
הקלטת שיר לבר מצווה

1. בחירת סגנון – לפני ההגעה לאולפן ההקלטות חשוב שנדע מה הסגנון של השיר אותו נרצה לשיר באירוע הבר מצווה/בת מצווה שלנו- האם סגנון שקט? קצבי? האם יותר מזרחי או אולי בכלל לועזי?

2. תזמון- אחרי שבחרנו סגנון נחשוב מתי אנחנו רוצים להמם את האורחים שלנו? האם בכניסה מרגשת ודרמטית בליווי שופרות לאולם האירועים או דווקא ברחבת הריקודים עם שיר מפוצץ שירים את האורחים על הרגליים.

3. בחירת שיר- יש לנו כבר סגנון ואנחנו יודעים מתי אנחנו רוצים לשלב אותו באירוע בר המצווה/ בת המצווה שלנו ועכשיו צריך להתמקד בביצוע, ניתן להיכנס ל youtube או שתוכלו למצוא כאן באתר שלנו "אולפן הקלטות גוזלן מיקס אשדוד " תוכלו למצוא דוגמאות רבות במגוון סגנונות וביצועים.
יש גם כאלה שנוהגים לכתוב מילים לשיר בת מצווה או בר המצווה שלהם בעצמם, כתיבת מילים לשיר גורמת לחיבור טוב יותר למבצע/ת.

*** ניתן גם לשלב ברכה / דרשה באמצע השיר או בתחילתו לבחירתכם.

4. להתאמן- אחרי שבחרנו את השיר המושלם לאירוע בר/בת מצווה שלנו בין אם בחרנו שיר מתוך ה youtube או שכתבנו בעצמנו מילים לשיר, חשוב שנתאמן עליו, נלמד את המילים ונשיר כמה שיותר פעמים כדי שיהיה לנו הרבה יותר קל באולפן ההקלטות.

5. מגיעים לאולפן הקלטות- התאמנתם ואתם כבר מתרגשים לבצע את השיר אנחנו באולפני גוזלן מיקס אשדוד ממליצים:

א. לנוח לפני ההקלטה כדי שתגיעו רגועים וממוקדים

ב. לא לאכול כשעה לפני הקלטת השיר- מניסיון, אכילה לפני יכולה להכביד עליכם.

ג. להתלבש יפה כדי שתוכלו להצטלם בתהליך הקלטת השיר ולהעלות תמונות מגניבות לאינסטוש ולסנאפצ'ט

ד. גם אם אתם לא בטוחים בשיר שבחרתם או בסגנון או אולי אפילו בביצוע אנחנו באולפני גוזלן מיקס אשדוד נדאג קודם כל להרגיע ולעזור לכם לבחור את השיר הכי טוב שיוציא מכם את הזמר שבכם ויהמם את האורחים שהגיעו במיוחד בשבילכם לחגוג את אירוע בר המצווה/בת המצווה – כי אירוע בר/בת מצווה יש רק פעם בחיים.

אז אתם מוזמנים לאולפן הקלטות באווירה חמימה עם ציוד מתקדם וטכנאי סאונד המתמחה בהקלטות ילדי בר מצווה/בת מצווה ובמחיר הזול בישראל – שיהיה במזל ונתראה בשמחות 🙂