רוצים להפיק קליפ לאירוע מתקרב?

אספנו עבורכם טיפים חשובים שיעזרו לכם לתכנן קליפ מדליק במיוחד.
לא משנה באיזה אירוע מדובר:  בת מצווה, בר מצווה או חתונה, אחת האטרקציות המבוקשות ביותר היא קליפ מעניין, שיוקרן במהלך האירוע. הכנו עבורכם מדריך קצר, שיסייע לכם לתכנן קליפ מדליק ומקורי, שירתק את האורחים וישמש אתכם כמזכרת לכל החיים.

קליפ לאירוע
קליפ לאירוע

 

טיפים לעריכת קליפ  קליפ לבת מצווה

היום כל ילד יכול להכין לבד מצגת לבר מצווה, אך אם רוצים מצגת מקצועית, או קליפ איכותי ומדליק, הנה 5 טיפים שיעזרו לכם להגיע למטרה:

• בחירת אולפן הקלטות – לא כל אולפן מציע שירותי הפקת קליפ לבת מצווה או הפקת קליפ לבר מצווה ולכן הצעד הראשון הוא לבחור אולפן הקלטות מקצועי ובעל ניסיון, בהקלטות שירים באיכות גבוהה והפקות קליפים לאירועים אלו. אם בוחרים להקליט שיר, אפשר לשלב אותו בקליפ ולכן חשוב לבצע את ההקלטה במקום מקצועי, כדי שתוכלו להקרין את הקליפ במסך גדול באירוע ולהיות רגועים שהתוצר יהיה באיכות גבוהה מבחינת נראות וסאונד.

הפקת קלים לאירוע
הפקת קלים לאירוע

תכנון תכנון מקדים יעזור לכם לצלם את הקליפ בצורה יעילה ומהירה, בלי לגלות אחר כך ששכחתם קטע חשוב, או שיש צורך בהשלמות ותיקונים. אפשר לבנות תסריט מעניין שיהיה עלילתי או ללכת לכיוון הומוריסטי ואנו ממליצים לבחור בתסריט שמתאים לאופי כוכב האירוע, אחרי הכל – זה בכל זה הרגע המיוחד שלו.
מיקום בחירת מיקום מעניין מוסיפה לכל קליפ. אפשר לצלם בחוף הים, בחיק הטבע, תוך כדי הליכה ברחוב בין אנשים וגם לשלב בין מיקומים שונים.
הצגה מעניינת שלבו אנשים נוספים בקליפ, כמו משפחה או חברים, הוסיפו אביזרים משעשעים כמו כלי נגינה, כובעים וכו' וגם צילומי סטילס מיוחדים.
אפקטים הוסיפו אפקטים כמו תצוגה בשחור לבן, הילוך מהיר, כתוביות ואם מדובר ברגע מרגש, כמו הקלטת ברכת כלה, אפשר להוסיף גם שופרות וכינורות ברקע.

אולפני גוזלן מיקס מציעים לכם שירותי הפקת קליפ לבר מצווה, קליפ לבת מצווה והקלטות לברכת כלה, באולפן מקצועי המציע הקלטות ברמה גבוהה וצילומי חוץ במקומות יפהפיים ברחבי אשדוד.
אז למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום עם אולפני גוזלן מיקס וקבלו רעיונות מדליקים להפקת קליפים לכל אירוע.