מי שחוגג בקרוב בר/בת מצווה בשעה טובה יודע, שמיד אחרי סגירת התאריך והאולם, הצעד הבא הוא בחירת ה DJ * המגוון בשוק עצום,
מהמחיר הנמוך של כאלף ₪ ועד לעשרת אלפים ₪
בהתאם להרכב ולתפאורה המושקעת.

גם מבחינה אישית חשוב שיהיה חיבור, אנחנו רוצים באירוע שלנו תקליטן מקצועי, שיידע לקלוט בעצמו את סגנון האירוע אך גם יקלע לטעמנו שלנו
* אז איך בוחרים? קבלו כמה טיפים שאולי יוכלו לסייע לכם בדרך לתקליטן הנכסף..

טיפים לבחירת DJ לאירוע בר / בת מצווה

 

 • צפייה מגוונת – חשוב שתגיעו לכמה אירועי בר/בת מצווה של תקליטנים מסוגים שונים וכך תדעו להתמקד ב DJ המועדף עליכם.

  חיבור אישי – לאחר שצפיתם חשוב לשבת עם ה DJ לשיחה ראשונית בטרם תסגרו איתו ולבדוק ששניכם מתקשרים באותה שפה וצורה, בהתאם לגיל, לסגנון, לדרישות, לאירועים שהוא תיקלט בהם.

 • מחיר הוגן – רוב אולמות האירועים, עובדים בשיתוף פעולה עם DJ קבוע או מספר כאלה, בקשו הצעת מחיר גם מהאולם וגם ישירות מ DJ עצמאי, אם לטעמכם אין הצדקה למחיר, בידקו שוב, אולי יש אופציה חלופית או שיש על מה להתמקח.

 • חבילה אופטימלית – תקליטנים רבים מציעים חבילה משתלמת ובעלות הוגנת, שכוללת אולפן הקלטות מקצועי במחיר טוב וישמחו לסייע בעריכת מצגות, שיר לילד/ת הבר/בת מצווה, קליפ משפחה או כל רעיון שעולה על דעתכם.

 • תהיו ברורים –  אם יש סגנון מסוים שאינכם מעוניינים בו, או שירים שלא מקובלים עליכם, אמרו במפורש. יותר מזה, תוכלו להכין ל DJ פלייליסט בסיסי לשעת הריקודים ולשעת האוכל והוא ירכיב עליו בהתאם לסגנון שלכם.

 • עדכנו מראש –  הכינו לוז כתוב ברור ובו תרשמו את שעות הבר/בת מצווה לפי התוכן שלכם (שעת קבלת פנים, ריקודים, מנה ראשונה, קליפ, שיר פתיחה) הדבר יסייע למניעת אי הבנות.

 • גבו חומרים – כל חומר שאתם מעבירים לתקליטן גבו אותו היטב גם אצלכם. כולנו בני אדם ואין סיבה שאירוע ייהרס בגלל טעות אנוש חלילה.
  רצו ומומלץ לשמור העתקים גם במייל וגם על גבי דיסק און קי (כמובן יש להגיע עם הדיסק און קי לאירוע).

 • היו מציאותיים – אם אין קהל שירקוד ברחבה הבינו שזו לא דרישה הגיונית והציעו שדרוגים כגון אביזרים מפתיעים לרחבת הריקודים או קוקטיילים טעימים וכך גם המבוגרים יקומו לרקוד.
  רעיון נוסף הוא קייק פירות אשר יפתח באמצע הרחבה בשעת השיא של האירוע, כך תוכלו לגרום לכל האנשים להגיע אל רחבת הריקודים ולמלא אותה.

 • הפחיתו דיבורים –  לעיתים יש משפחות שבהן כל אחד רוצה לברך ולדבר במיקרופון והדבר הורס את האירוע המושקע שתכננתם. היו ברורים ומסודרים מראש, מי עולה לברך ומי לא ותנו הסברים מדויקים, כך תהיו באותו ראש.

  מומלץ לוותר על דיבורים מיותרים בערב האירוע ואת כל ההקדשות והברכות להקליט מראש באולפן ההקלטות.

 • והעיקר שימרו על אוירה טובה ומחויכת, היו שמחים, מנומסים ושתפו פעולה. השקעתם לא מעט בארגון האירוע שלכם ובעזרת אנשי מקצוע אדיבים ומקצועיים יחד עם שיתוף הפעולה של האורחים הוא יהיה גם שמח במיוחד. שיהיה במזל טוב!!
בחירת DJ לאירוע
בחירת DJ לאירוע