אולפן הקלטות מקצועי להפקת שיר

כבר שנים שאתם שרים וממש מתחשק לכם להקליט שיר בצורה מקצועית? להרגיש כוכבים גם אם זה ליום אחד, ומי יודע לאן זה יוביל? אז אתם מתחילים לשאול מסביב, לבדוק איפה יש אולפן הקלטות מקצועי באזור המגורים שלכם, בודקים בגוגל "מחיר להקלטת שיר" ו - "מחיר להקלטת סינגל" ומתחילים להבין שמדובר בהפקה של ממש- הפקה, צילום, והקלטה מקצועית של שיר.

עשו זאת בקצב האישי שלכם!

קחו את הזמן ותעשו את זה נכון.

בדקו עם מכרים איפה הם הקליטו את השירים שלהם והתייעצו ברשת לגבי הקלטת סינגל מחיר מקובל בשוק.
 תעשו לכם רשימה של מה אתם רוצים ומה אתם מצפים וגם נקודות מקצועיות רלוונטיות שאתם חושבים שצריך להתייחס אליהן.
לא הכל אולי רלוונטי אבל חשוב שתבואו מוכנים ותדעו מה אתם רוצים.

קבעו פגישה עם אולפן ההקלטות המקצועי שאתם מתעניינים לשכור את שירותיו לצורך הקלטת השיר והגיעו לפגישה מוכנים עם כל השאלות הרלוונטיות לצורך השוואה לאחר מכן.

אולפן הקלטות
אולפן הקלטות

עשו זאת בקצב האישי שלכם!

רוב האנשים נלחצים ממחיר הקלטת סינגל ומתייחסים רק אליו אבל המחיר, כמה שהוא חשוב, הוא לא האלמנט היחיד בסיפור וחשוב להבין בדיוק לקראת מה אתם נכנסים ומה אתם מקבלים בהפקה כולה ואולי להוריד או להוסיף דברים יותר או פחות רלוונטיים.

שאלות חשובות שלא תמיד חושבים עליהן כשמתעניינים בהקלטת סינגל הן- כמה חדרי הקלטה יש?
האם הם מבודדים לגמרי?
האם מקליטים במקביל אליכם ואם כן האם זה משפיע?
 אילו כלי נגינה יש באפשרות האולפן לספק והאם הם מספיק מקצועיים?

הכירו את האולפן לפני ההקלטה

אל תתביישו לבקש סיבוב הכרות באולפן לחוות בעצמיכם את חדרי ההקלטות ולבקש לשמוע שירים שכבר הוקלטו והופקו על ידי אותו אולפן הקלטות.

שאלו על הציוד בו משתמשים באולפן ההקלטות, גם אם אינכם מבינים גדולים- הראו ידע וביטחון ומקסימום תרשמו את הנתונים ותבדקו לאחר מכן.
חשוב שיהיה ציוד הקלטה ועריכה מקצועי כזה שיוכל לשלב את השירה שלכם, את כלי הנגינה ולהפיק עבורכם יצירה מוזיקלית מקורית איכותית ומקצועית.

נסו לשיר באולפן לראות איך זה מרגיש, בדקו כמה זמן אורך בממוצע הקלטת שיר ובמידה ואתם מעוניינים בנוסף בהקלטת קליפ במה זה כרוך ומה הן התוספות.

חשוב שבהצעת המחיר תדעו בדיוק מה אתם מקבלים וכמה עולה לכם כל חריגה מההצעה הבסיסית.

זוכרים רגע את החשיבות והלחץ ממחיר הקלטת סינגל?
זה הרגע בו אתם צריכים להיות ממוקדים ולדעת בדיוק כמה שעות אתם מקליטים, כמה שעות עובדים על השיר שלכם לאחר מכן ומה קורה אם חורגים או אם יש תוספות במהלך ההקלטה או לאחריה.

יש הבדל בין מחיר הפקת שיר לקליפ מחיר שהוא שונה לגמרי וחשוב שתדעו את ההבדל ואם תרצו להשקיע קצת יותר תוכלו לקבל את הצילומים בוידאו ובסטילס מאחורי הקלעים של ההקלטה שלכם ולכו תדעו כשתהיו מפורסמים הצילומים האלה יכולים להיות שווים הרבה כסף…

בהצלחה!

מחיר הקלטת שיר באולפן