הקלטת שיר לבת מצווה חשוב לדעת!

גם אם התכוננתם מראש וגם אם זה הגיע בהפתעה – יום הולדת שתיים עשרה של הילדה ממש בקרוב והיא חוגגת בת מצווה! 

בין שלל הרעיונות לבת מצווה שחברות שלה הציעו לה ובין כל הטיפים והעצות שחברים שלכם נתנו לכם הילדה צריכה להחליט מה הכי חשוב לה ומה היא רוצה שיהיה. 

במידה והיא החליטה על הקלטת שיר לבת מצווה- לפניכם כל מה שחשוב לדעת

הקלטת שיר לבת מצווה
הקלטת שיר לבת מצווה

איך תבחרו אולפן הקלטות להקלטת שיר לבת מצווה?

חפשו אולפן הקלטות שקרוב לאזור המגורים שלכם שאליו תוכלו להגיע בקלות ולא תבזבזו זמן וכסף על נסיעות. במיוחד אם יש צורך ביותר מהקלטת שעה באולפן. 

רבים חושבים שרק בתל אביב ובאזור יש אולפני הקלטות ששווה להגיע אליהם אבל יש כמעט בכל אזור ואם אתם גרים לדוגמא בדרום תוכלו לחפש ולמצוא אולפני הקלטה באשדוד ואפילו אולפן הקלטות באשקלון שיחסוך לכם את הנסיעה לתל אביב.

ברגע שיש לכם רשימה של אולפני הקלטות רלוונטיים וודאו שאתם מבצעים השוואת מחירים בין אולפני ההקלטות השונים. תופתעו לגלות שיש כאלה שגובים יותר עבור אותו שירות ולעיתים אולפן מקצועי יותר יעלה פחות בגלל מיקום או כל סיבה אחרת.

 גם המרחק והמיקום משחק תפקיד ואולפן הקלטות באשדוד יכול להיות לא פחות מקצועי וגם יותר זול מאולפן הקלטות בתל אביב או במרכז.

לדוגמאות לשירי בת מצווה

איך תבחרו מה לבצע בהקלטת שיר לבת מצווה?

רגע לפני שאתם קובעים הקלטת שעה באולפן ובטוחים שבזה יגמר הסיפור חשוב שתדעו מראש מה אתם בכלל מתכוונים להקליט. 

כל הקלטת שעה באולפן עולה כסף מלבד הזמן ואת שניהם לא תרצו לבזבז סתם. 

החליטו מראש אם את מבצעים הקלטת שיר לבת מצווה ואם כן- מי מבצע אותו, כמה מבצעים אותו , ביחד או לחוד וכמובן איזה שיר ולהתאמן עליו. אם זו רק הילדה שמבצעת הקלטת שיר לבת מצווה חשוב שהיא תבחר ותהיה מוכנה ושתוודאו עם האולפן שיש לו אכן את הפלייבק הנדרש להקלטת השיר לבת מצווה. 

במידה והחלטתם להקליט ברכה לבת מצווה בדקו מה צריך מול האולפן והתייעצו אם כדאי לשלב מוזיקת רקע או לא.

מה קורה בזמן הקלטת שיר לבת מצווה?

מלבד העובדה שמדובר פה בהזדמנות נהדרת לבוקר משפחתי מגבש וזמן איכות עם ילדת הבת מצווה שלכם תוך כדי הקלטת שיר לבת מצווה ופעילות כיפית- זו הזדמנות נהדרת לצלם! 

בשביל שלא תשכחו לתעד ובעיקר בשביל שתוכלו כל היום להתעסק בעיקר שזה הקלטת שיר לבת מצווה- דאגו להפוך את הקלטת שיר לבת מצווה באולפן לחלק מבוק הבת מצווה!

 הזמינו את הצלם המקצועי שיצלם תוך כדי את ההקלטות או בדקו עם האולפן אם הוא מציע את הפעילות של צילומי סטילס וצילומי וידיאו תוך כדי ההקלטות. 

חוויה של ממש! ולא פחות חשוב- תיהנו מהחוויה, שירו עם כל הלב- גם אם אתם מזייפים והפכו את הבוקר לזיכרון נהדר!

מחיר הקלטת שיר בת מצווה