הקלטת שיר לבת מצווה באולפן הקלטות מקצועי

איך מפיקים אירוע בת מצווה?

אם הפקות אירועים התרכזו עד לפני כמה שנים בהפקות חתונה בלבד, הרי שהיום טרנד בת המצווש תפס תאוצה ומדובר באירוע החשוב ביותר בחיי ילדה לפני החתונה ולכן יש צורך בהפקה חלומית! 

כל ילדה נערה היום יודעת בדיוק מה היא רוצה שיהיה באירוע – מי יוזמן, איפה יחגגו, מה היא תלבש וכמובן אילו אטרקציות יציעו בחגיגה.

 אחת האטרקציות המובילות בחגיגות בת מצווה היא הקלטת שיר לבת מצווה. 

בין אם הילדה רוצה להקריא שיר לבת מצווה או ברכה עם מוזיקה ברקע ובין אם היא מעוניינת בהקלטת שיר לבת מצווה, חשוב לעשות זאת בצורה מקצועית! 

אבל רגע לפני ההקלטה… ישנם כמה דגשים חשובים אם אתם מתכננים להפיק את האירוע בעצמיכם ולא נעזרים בחברה להפקות אירועים.

ילדת בת מצווה

בחירת מקום:

לא חובה לבחור אולם אירועים גדול ומפואר. מומלץ לבדוק מועדונים ופאבים שונים כולל לופטים שיכולים להיות מקום מצוין לחגיגת בת המצווה. מומלץ להתייעץ מראש עם מי שמתעסק בהפקות אירועים על מנת לקבל מידע על אותם מקומות והשוואת מחירים.

עיצוב:

לאחר בחירת המקום צריך להשקיע בעיצוב.

 בשלב הזה אתם כבר צריכים לדעת באילו אטרקציות בחרה הילדה על מנת להתאים את הרחבה והעיצוב לקונספט. כמו כן, במידה והחליטה על הקלטת קליפ באולפן חשוב לוודא את מערכות הסאונד במקום, שיש מקום לעמוד, מיקרופונים לשירה ואפילו לבצע חזרות לאחר הקלטת הקליפ באולפן.

אוכל:

דבר הכי חשוב מבחינת האוכל הוא שיהיה אוכל שילדים אוהבים. 

נכון שהיא כבר נערה גדולה ובוגרת וזה האירוע שלה אבל היא עדיין ילדה וכך גם רוב החברים שלה. 

אל תשקיעו בתפריט שמתאים רק למבוגרים אל תתאימו לקהל המוזמן.

החלק האמנותי:

גולת הכותרת של האירוע – ומה שבתכלס מעניין כל ילדת בת מצווה! 

היא רוצה לדעת מה תלבש ומה תשיר ואיך תופיע מול הקהל…

 יש המון רעיונות ואפשרויות – אבל אם בחרתם בהקלטת קליפ באולפן לצורך הקלטת שיר לבת מצווה חשוב שתבחרו אולפן הקלטות מקצועי שיכול לתת מענה לכל מה שהילדה רוצה ובוחרת. 

מבחירת השיר דרך הפקת הפלייבקים, הקלטת קליפ באולפן, עיבוד מוזיקלי והתאמת השיר להופעה.

 אפשר גם לצלם את הילדה תוך כדי הקלטת הקליפ באולפן ולהקרין על מסך לקהל לפני שהיא מופיעה ממש כמו לפני מופע מוזיקלי מקצועי. אם הילדה היא לא כזו שאוהבת לשיר ולהופיע, אתם יכולים להפוך את החלק האמנותי להופעה שלכם כמשפחה ואתם תהיו אלה שהולכים לאולפן הקלטות מקצועי בלעדיה, אפילו כהפתעה, ושם תבצעו כל המשפחה הקלטת שיר לבת מצווה.

 כחלק מהמופע האמנותי של הערב תוכלו לקום כל המשפחה ולהפתיע את ילדת בת המצווה ולשיר בפניה את השיר לבת מצווה שהקלטתם מראש עבורה. 

אם תרצו תוכלו להוסיף ריקוד מצחיק או מצגת.

שיהיה במזל טוב