קבלו כמה טיפים רגע לפני שנכנסתם לאולפן הקלטות מקצועי

אנשים רבים מבקשים להקליט שיר באולפן הקלטות, מסיבות ועבור מטרות שונות. יש כאלו, שמעוניינים להפתיע את האהובים ולהקליט להם שיר מרגש או מצחיק לכבוד אירוע חשוב.
אחרים מעוניינים לקליט שיר לרגל אירוע שלהם – נפוץ במיוחד בקרב בנות מצווה ובקרב בני זוג העומדים לקראת יום חתונתם, ורוצים להפתיע את האורחים בביצוע שלהם לשיר רומנטי.
אנשים נוספים אשר יחפשו אחר שירות של הקלטת שיר באולפן הקלטות הם: 

להקות צעירות, עובדים בחברה המעוניינים להכין שיר משעשע המתאר את ההווי בעבודה לקראת יום גיבוש, וכאלו אשר בלי סיבה מיוחדת, רוצים לדעת איך הם נשמעים כשהם שרים.
לא משנה מהי המטרה בגינה עולה הצורך בשירות של הקלטת שיר באולפן הקלטות, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את אולפן ההקלטות בקפידה, ולוודא שמדובר באולפן מקצועי ואיכותי אשר ברשותו הכלים המתקדמים, הטכנולוגיה והידע המקצועי לספק לכם תוצאה משביעת רצון.

פלייבק להורדה
פלייבק להורדה

בחירת שיר מתאים


האנשים אשר מגיעים אל אולפן הקלטות מתחלקים ל-2 כאלו שמעוניינים לבצע שיר מקורי שהם או מכריהם כתבו ללחן מוכר, וכאלו אשר מעוניינים לבצע שירים מוכרים.

גם האנשים אשר מעוניינים לבצע שירים מקוריים מתחלקים ל-2, כאלו שיודעים מראש איזה שיר הם מעוניינים לשיר וכאלו שמתלבטים וזקוקים לעזרה בבחירת השיר המתאים.

אולפן הקלטות מציע בדרך כלל היצע של מגוון רחב של שירים ישראליים ולועזיים מתוכם ניתן יהיה לבחור את השיר – אנשי המקצוע אולפן הקלטות, ישמחו תמיד לכוון, לייעץ ולסייע בבחירת השיר המתאים לצורך הקלטת שיר באולפן הקלטות – כך שתמיד קיימת האפשרות להתייעץ.

מה מקבלים בסוף ההקלטה?


ובכן, השירות של הקלטת שיר באולפן הקלטות יכול להשתנות בין אולפן אחד למשנהו, כאשר ישנם גם אולפנים המציעים מסלולים שונים לבחירה.
אם רק אדם אחד מבצע את השיר, סביר להניח שזמן ההקלטה שיידרש הינו קצר יותר מאשר במקרים בהם מדובר במספר אנשים – לוקח זמן להשיג ביניהם את שילובי הקולות הרצויים.
גם מבחינת שמקבלים, דבר זה תלוי מאוד באולפן ובסוג המסלול בו בחרתם – ברוב המקרים תוכלו ליהנות משירות של עריכת סאונד, מתיקון זיופים ומעותק אחד או יותר של השיר המוקלט על גבי דיסק – ישנם מקרים בהם קיימת אפשרות גם לקבל עטיפת דיסק מעוצבת.

החוויה באולפן ההקלטות

הקלטת שיר באולפן הקלטות, טומנת בחובה גם חוויה – עצם הביקור באולפן הקלטות מקצועי ולקיחת חלק בתהליכים השונים הטמונים בהקלטת שיר, מהווה ללא ספק חוויה מהנה לכל גיל.
וכמובן, ולא פחות חשוב הקלטת השיר, מאפשרת ליהנות בסופו של דבר ממתנה מקורית ומקסימה, או ממזכרת מהסוג שתישאר אתנו עוד שנים ארוכות – הדבר היחיד עליו חשוב לשים דגש בכדי למצות את מקסימום התועלות אותן חוויה זו טומנת בחובה, הוא לבחור בצורה מושכלת ונבונה את אותו אולפן הקלטות אליו תגיע על מנת לבצע את הקלטת השיר.