הפקת קליפ מקצועי לבת מצווה

אם הילדה שלכם חוגגת בקרוב בת מצווה אז הגיע הזמן להתחיל להתעניין בחברות הפקה ובאולפני הקלטות שמתעסקים בהפקת קליפים לבת מצווה. אם כמובן עוד לא התחלתם לעשות זאת כבר לפני שנה… המטרה הראשית והעיקרית שלכם היא מן הסתם לשמח את הילדה ולהפתיע אותה ולרגש אותה ובמקביל לא לשעמם את הקהל ולהצליח לשמח את כולם ולכן חשוב שתשקיעו בקליפ לבת מצווה.

טיפים חשובים לפני בחירת האולפן:

מיקום:

לא חייבים לנסוע עד לעיר הגדולה ולמרכז הארץ בשביל אולפן הקלטות מקצועי ותוכלו למצוא אחד מקצועי ומתאים קרוב אליכם. כן, גם אם אתם גרים בדרום תוכלו למצוא אולפן הקלטות בבאר שבע, אולפן הקלטות באשדוד ואפילו אולפן הקלטות באשקלון- דווקא המיקום הפריפריאלי שלהם הוא לא חיסרון במקרה שלכם- הוא יחסוך לכם נסיעה וחניה ועדיין יספק לכם שירותי הפקת קליפי לבת מצווה בצורה המקצועית ביותר.

המלצות להפקת קליפים מקצועיים :

גם בעידן של המדיה החברתית ומנועי החיפוש בהם אנחנו מחפשים ומוצאים הכל- המלצות הן עדיין הדרך הטובה ביותר למצוא את השירותים שאתם צריכים ורוצים, גם כאשר מדובר בהפקת קליפים לבת מצווה או הפקת קליפים לבר מצווה. בדקו עם חברים שהילדות שלהם כבר חגגו בת מצווה והם הפיקו עבורה קליפ, התייעצו עם הורים שגם הם נמצאים עכשיו בשלבי החיפושים היכן הכי כדאי ומשתלם להפיק את הקליפ  וכך תוכלו להגיע לאנשי המקצוע המומלצים ביותר

המלצות
המלצות

התארגנות והכנה:

לפני שאתם מגיעים לאולפן ההקלטות המקצועי (בדקת בגוגל אולפן הקלטות מקצועי באשדוד? נכון שמצאתם??) כדאי שתחשבו על קו מנחה למה שאתם רוצים שיהיה בקליפ.
התכנסו כולכם יחד ועשו סיעור מוחות לחשוב בקול ולזרוק רעיונות וכמובן חשוב שתתייעצו עם כלת השמחה הלא היא ילדת בת המצווה והקליפ לבת מצווה הוא קודם כל עבורה ובשבילה. אתם לא חייבים לרדת לפרטי פרטים ורזולוציות הכי נמוכות שיש- אבל חשוב שיהיה לכם רעיון כללי, אפילו כיוונים לשירים לקליפ עצמו ואיתם תגיעו לפגישה באולפן ההקלטות על מנת לגבש את הרעיון הסופי לקליפ בת המצווה
.

מקצועיות:

דעו לשאול את כל השאלות הנכונות!

 יכול להיות שאנשי האולפן יהיו נחמדים אבל לא מקצועיים או להיפך וזה חשוב שהם יהיו שני הדברים יחדיו. הפקת קליפים לבת המצווה זו הפקה מקצועית ולכן חשוב שתקבלו מענה מקצועי על כל אחת ואחת מהשאלות שלכם.

כמה זמן זה קליפ? כמה אנשים מוקלטים? האם המחיר כולל גם צילומים או רק הקלטה? באיזה פורמט מקבלים את המוצר המוגמר? האם הם מספקים את הפלייבק? האם יש רשימת שירים לבחירה? ועוד שאלות שבטוח שיעלו לכן בראש וחשוב שתקבלו עליהן תשובות לפני שאתם סוגרים עם אולפן ההקלטות.

 

הנאה:

הכי חשוב! תתחברו לאנשים שאתם בוחרים להפיק איתם את הקליפ לבת מצווה