קליפ לבת מצווה באולפני הקלטות

אם הילדה שלכם חוגגת בקרוב בת מצווה (או יותר נכון להגיד- בת מצווש) אז אתם בטח עמוק בתוך העניינים ומושגים כמו 'קליפ בת מצווה' 'סרטון בת מצווה' וכדומה לא זרים לכם… 

אבל קבלו את הדבר הבא שכבר הפך ללהיט אצל כל בנות המצווה – סרט בת מצווה. 

נכון, גם בקליפ הילדה היא הכוכבת (בינינו, היא הכוכבת כל הזמן לא רק באירוע עצמו) אבל בסרט היא ממש כמו כוכבת הוליוודית. 

אפשר להפיק סרט מקצועי וערוך שבו הילדה יכולה להיות כל מה שבא לה, ולכו תדעו, אולי אפילו תגלו שיש להם כוכבת של ממש בבית.

פישטנו עבורכם את התהליך- שלב אחר שלב:

שלב ראשון

השלב הראשון בסרט בת מצווה הוא להחליט על העלילה - ממש לכתוב תסריט.
כמובן שלא מדובר פה בסרט באורך של שעה וחצי כמו בקולנוע אבל בהחלט אפשר להפיק סוג של פרסומת, או סרט שמכיל זיכרונות או ממש לביים עלילה של כמה דקות שקשורה לאירוע המשמח.

השלב השני

לאחר שהחלטתם במה יעסוק הסרט, כמה זמן הוא יהיה ומה יהיה הנושא שלו- הגיע הזמן לבחור שחקנים, מיקומים וגם לוודא שיש לכם את כל מה שצריך ונדרש לצילומים של הסרט.


השלב השלישי

אז יש תסריט ורעיון ושחקנים ותלבושות- עכשיו ההפקה. בכדי שלא תריבו ביניכם ובשביל שסרט בת המצווה יצא הכי מקצועי ומדליק שאפשר- השלב השלישי הוא לפנות לחברת הפקות או לאולפן הקלטות מקצועי שיכול להפיק עבורכם את הסרט- לביים, לחלק הוראות, לצלם לערוך ולהוסיף מוזיקת רקע על מנת שיצא סרט כמו שצריך.

רעיונות נוספים לבת מצווה

צילום לבת מצווה
צילום לבת מצווה

אם אין לכם רעיון לקליפ בת מצווה אתם יכולים לעקוב אחר הארגונים וההתארגנויות לאירוע עצמו- ההכנות, בחירת הבגדים, האולם, ההתארגנות המשפחתית ביום עצמו ועוד- להכין לה סוג של סרט זיכרונות מאחד הימים החשובים ביותר בחייה. 

רעיון נוסף הוא טריילר- ממש כמו שיש בסרטים שיוצאים לאקרנים ומראים לנו כמה דקות של מה הולך להיות בקליפ עצמו- תוכלו לביים להפיק ולצלם קליפ בת מצווה שהוא בעצם הכנה לאירוע עצמו ובסופו של הסרט הילדה שהיא בעצם הכוכבת של הסרט ושל האירוע כולו- נכנסת לאירוע בכניסה מפתיעה (שגם היא בטוח נמצאת ברשימה שלכם לארגונים למסיבת בת המצווה- כניסה מרשימה לאירוע, איך לא…).

זכרו שנכון שמדובר באירוע שלה והיא המרכז אבל זוהי בכל זאת נקות ציון משפחתית כך שרצוי וכדאי שכולם ישתתפו- ההורים והאחים, חברות קרובות, דמויות חשובות בחיים שלה- ברכה מסבתא וסבא וכדומה- נצלו את ההזדמנות לשמר את הרגעים ואת הברכות המרגשות עם אנשים שיגדלו ויצאו מחייה או שהיחסים ישתנו או שילכו לעולמם- קליפ בת המצווה הוא הזדמנות פז עבור זה.

 מזל טוב!