אולפן הקלטות נייד שיגיע עד אליכם!

מה אם היינו אומרים לכם שאתם יכולים להקליט את השיר שלכם מכל מקום שתרצו וליתר דיוק – אנחנו נדאג להביא עד אליכם את אולפן ההקלטות שלנו ולהקליט איתכם את השיר שאתם כל כך רוצים לבצע באירוע הנוצץ והמיוחד שלכם!    

אז, מהיום זה לגמרי אפשרי! כל אחד יכול להקליט את הביצוע שלו מכל מקום בארץ, על ידי הזמנת שירות הקלטות נייד שיגיע לכל מקום ויעזור לכם להקליט את השיר המקורי שלכם לכבוד אירוע קסום ויפה.

למי מתאים שירות הקלטות נייד?

ישנם הרבה מאוד אנשים שמתקשים לנוע ממקום למקום. 

לבתי ספר שאינם יכולים להתנייד עם כמות גדולה של תלמידים, לאנשים שבא להם להתפנק ואינם רוצים כרגע לקחת את כל המשפחה ולנסוע לאולפן ההקלטות, אנשים מבוגרים, אנשים הסובלים ממוגבלות פיזית כלשהיא שיהיה להם מאוד קשה להגיע לחלק אחר בארץ ולהיות כל היום בנסיעות מעיקות וארוכות.

 במיוחד עבור מצבים שכאלה טכנאי סאונד מקצועי יוכל להגיע עד אליכם ולהקליט אתכם עם הביצוע הבלתי נשכח שלכם, כך שאתם תוכלו לבצע את הדרוש ללא שום צורך ביציאה מהבית ונסיעות מרובות וארוכות עד לאולפן הקלטות.

אנשים עם ילדים קטנים למשל, גם הם יתקשו לפנות את יומם המלא במיוחד כדי לנסוע הרחק מהבית ולבצע הקלטה.

 פעמים רבות אפילו מוזמנים טכנאי סאונד לבתי חולים ומרכזי שיקום בכדי להקליט את הדור המבוגר שמתקשה לנוע בעצמו, וחייב לקבל שירות במרכז שבו הוא נמצא.

האם איכות הסאונד נפגעת כאשר מבצעים הקלטה בבית?

אתם תופתעו לגלות אך, איכות ההקלטה כלל לא תפגע אם תחליטו לבצע הקלטה בבית ויתרה מזאת שניתן גם לצלם ולערוך קליפ מקצועי, גם אם אתם לא נמצאים במקום יפה ומזמין – תנו לנו לעשות עבורכם את העבודה המקצועית לקבלת קליפ מרגש ואיכותי במיוחד.

איכות הסאונד נקבעת מאיכות המכשיר שבאמצעותו מבצעים את ההקלטה המיועדת. 

חשוב מאוד לבחור בחברת תקליטים אמינה ומקצועית שתוכל להקליט אתכם באופן המקצועי והנכון ביותר, כך שההקלטה שלכם אכן תשמע מקצועית ואיכותית לשאר האורחים ובני המשפחה שעבורם אתם מקליטים את הקליפ או ההקלטה שלכם.

הקלטה בבית הלקוח
הקלטה בבית הלקוח

מה הוא היתרון הבולט ביותר בהקלטה?

הסיבה המרכזית שבגללה, כדאי מאוד להקליט את עצמכם לכל אירוע או מסיבה מיוחדת היא, שאתם עלולים להתרגש יתר על המידה, לשכוח את הטקסט או מילות השיר, לזייף בקול ולא לפגוע בתו הנכון ועוד הרבה מקרים אחרים שיכולים להתרחש עם הקול שלכם ואתכם, שימנעו מהשיר או הביצוע שלכם להיות אמיתיים.

הקלטה שנעשתה מראש תמנע מכם לחשוב אפילו על הקול שלכם כי הכל יוכן מראש, כך שגם אם אתם תחליטו לבצע שיר וגם אם אתם תרצו לומר ברכה ארוכה לכולם, הקלטה מקצועית תוכל לעשות זאת עבורכם וכל שיישאר לכם, זה לדבר אל תוך המיקרפון ולא לדאוג לגבי הקול שלכם.

יחד עם האולפן שלנו כל אחד יכול להפוך להיות זמר תוך מספר דקות ספורות ועם אולפן הקלטות נייד ומקצועי אנחנו הולכים לעזור לכם להפוך את הרצונות שלכם למציאות.